Výstavní katalog

Colorful Yorkshire Terrier Club, o. s.

 

2. klubová výstava

 

Dne 10. 5. 201 – Soběslav, Hotel Sloup

 

 

SPONZOŘI:

 

PROGRAM VÝSTAVY

 

9:00 přejímka psů – štěňata, mladý, dorost

9:30 zahájení výstavy

 

GOLDDUST FENA TŘÍDA ŠTĚNĚ

1. Ganette von Golden Sun, Majitel: Marie Filipi, Chovatel: Renata Turková
 

2. Renate von Weitra, Majitel: Zuzana Křížovská, Chovatel: Monika Baštýřová

CHOCOLATE PES TŘÍDA ŠTĚNĚ

3. Jay-Z de la Cruz, Majitel: Monika Badalová, Chovatel: Kateřina Křížová

CHOCOLATE FENA TŘÍDA ŠTĚNĚ


4. Fleur Carmen de Barrandien, Majitel: Richard Preinl, Chovatel: Vera Pločková

BIRO PES TŘÍDA ŠTĚNĚ

5. Brilliant Garson Luxus Lazuri, Majitel: Irina Czisztova, Chovatel: Irina Czisztova

6. Vertical Limit Victoria Benefit, Majitel: Romana Cernatová, Chovatel: Michaela Jeřichová


BIRO FENA TŘÍDA ŠTĚNĚ

7. La-Di-Da de la Cruz, Majitel: Monika Badalová, Chovatel: Kateřina Křížová

MERLE FENA TŘÍDA ŠTĚNĚ

8. Sir Marmor Smiley von Weitra, Majitel: Nikola Cibulková, Chovatel: Monika Baštýřová

9. Sir Marmor Rubin von Weitra, Majitel: Vendula Ivanová, Chovatel: Monika Baštýřová

10. Gino Del Monasterio, Majitel: Melinik O. And Batarshina I., Chovatel: Carmen Sanchez

11. Pretty Green Amber, Majitel: Michal Tomaška, Chovatel: Ingrid Horáková


 

10: 00 Vyhlášení vítěze BABY-1, BABY-2, BABY-3



BIEWER PES TŘÍDA DOROST
 

12. Galileo III. Forever Love, Majitel Richard Preinl, Chovatel: Matyáš Mašín

 

BIEWER PES TŘÍDA MLADÝCH
 

13. Conny von Glamour, Majitel Lenka Michalová, Chovatel Alena Kuruczová


14. Axi Neli Diamond, Majitel: Mgr. Zuzana Outratová, Chovatel: Katarína Burdátšová


15. Benjamin Joel Hvězda ze Zlaté výšiny, Majitel: Ing. Světlana Hradilová, Chovatel: Hana Navrátilová

 

16. Koko von Casson, Majitel: Parajdi Márte, Chovatel: Parajdi Márte

 

17. Exclusive Elton Color Pet, Majitel: Gabriela Hanzlíková, Chovatel: Kateřina Novotná

 

BIEWER FENA TŘÍDA MLADÝCH
 

18. Ellis Rose Buds, Majitel: Jana Šulcová, Chovatel: Hana Jeskova

 

19. Beata Blanche Angelot, Majitel: Jana Vojtěchová, Chovatel: Jan Jandus

 

20. Baby Doll Hvězda ze Zlaté výšiny, Majitel Marie Filipi, Chovatel Hana Navrátilová

 

21. Chicago Sandybell of York, Majitel: Galisz Szandra/ Galisz Zsöfia, Chovatel: Galisz Szandra/ Galisz Zsöfia
 

22. Frencis Goldieland, Majitel: David Karban, Chovatel: Zuzana Mrózová


GOLDDUST FENA TŘÍDA DOROST

23. Afrodite Brigancia Epona, Majitel: Gabriela Dufková, Chovatel: Dominika Tomešková

GOLDDUST PES TŘÍDA MLADÝCH

24. Igris Green Amber, Majitel: Marta Kotrbová, Chovatel: Ingrid Horáková

25. Ikarus Canis Minor, Majitel: Martina Geislerová, Chovatel: Veronika Kopecká


ADDA FENA TŘÍDA DOROST

26. Andromeda Brigancia Epona, Majitel Jana Nevoralová, Chovatel: Dominika Tomešková

CHOCOLATE PES TŘÍDA DOROST

27. Cagey Color Pet, Majitel: Gabriela Hanzlíková, Chovatel: Kateřina Novotná

CHOCOLATE FENA TŘÍDA DOROST

28. Ivona von Marcelo, Majitel: Iveta Kretschmerová, Chovatel: Richard Preinl
 

CHOCOLATE PES TŘÍDA MLADÝCH
 

29. Bobbi Braun Tricolor Toy, Majitel: Batorshina Irina, Chovatel: Marianna Gröschl

CHOCOLATE FENA TŘÍDA MLADÝCH

30. Ginger Sara Green Amber, Majitel: Michal Tomaška, Chovatel: Ingrid Horáková

BIRO FENA TŘÍDA MLADÝ

31. Tutti- Frutti Luxus Lazuri, Majitel: Erofeeva Elena, Chovatel: Irina Czistova

BLUE (BLACK) TAN FENA TŘÍDA DOROST


32. Nice Looking from Windy hill, Majitel: Martina Geislerová, Chovatel: Jiřina Fuková

BLUE (BLACK) TAN PES TŘÍDA MLADÝ

33. Daiwid Dio Orinoco, Majitel: Iveta Kretschmerová, Chovatel: Pavel Raška

BLUE (BLACK) TAN FENA TŘÍDA MLADÝ

34. Bersthra Sandybell of York, Majitel: Szandra Galist/ Zsöfia Galisz, Chovatel: Szandra Galist/ Zsöfia Galisz


35. Ema Golden von Glanz, Majitel: Michal Tomaška, Chovatel: Monika Johnová

36. Gudyork Sibilla, Majitel: Marta Kotrbová, Chovatel: Gudernová Eva

 


13:00 Vyhlášení vítěze JUNIOR-1, JUNIOR-2, JUNIOR-3 (zúčastní se pouze psi s ohodnocením VN)

Vyhlášení vítěze JUNIOR-1, JUNIOR-2, JUNIOR-3

(zúčastní se pouze psi s ohodnocením VN)


 

13:00Přejímka psů – třída otevřená, vítěz


 

BIEWER PES TŘÍDA OTEVŘENÁ


37. Lex in white Forever Love, Majitel Marie Filipi, Chovatel Hana a Petr Mašínovi

 

 

BIEWER FENA TŘÍDA VÍTĚZ

 

38. Arabela Blanche Angelot, Majitel: Jana Vojtěchová, Chovatel: Jan Jandus
 

Vyhlášení vítěze BOC – Best Of Color v kategorii Biewer

(zúčastní se pouze psi s ohodnocením V)
 


CHOCOLATE FENA TŘÍDA OTEVŘENÁ

 

39. Sanny Exclusive Passion, Majitel: Monika Badalová, Chovatel: Věra Dias

 

Vyhlášení vítěze BOC – Best Of Color v kategorii Chocolate

(zúčastní se pouze psi s ohodnocením V)



BIRO PES TŘÍDA OTEVŘENÁ
 

40. Ziggy Chocolate Color pet, Majitel: Romana Cernatová, Chovatel: Kateřina Novotná
 

Vyhlášení vítěze BOC – Best Of Color v kategorii Biro

(zúčastní se pouze psi s ohodnocením V)
 


MERLE FENA TŘÍDA OTEVŘENÁ

41. Debbie Merle Star von Weitra, Majitel: Romana Cernatová, Chovatel: Monika Baštýřová


Vyhlášení vítěze BOC – Best Of Color v kategorii Merle

(zúčastní se pouze psi s ohodnocením V)

 

14:00 Vyhlášení vítěze BIS-1, BIS-2, BIS-3 – Best In Show

(zúčastní se pouze psi s titulem BOC Advent 2013)

 

14:00 Přejímka psů – kategorie OSTŘÍHANÍ A PET

 

 

KATEGORIE OSTŘÍHANÍ

 

42. Chocolate Yorkshire Terrier, Amelie Paradise Dog´s, Majitel: Zuzana Křížovská, Chovatel: Taťána Motáková

43. Chocolate Yorkshire Terrier, Bean von Glamour, Majitel: David Karban, Chovatel:Alena Kuruczová

44. Biewer Yorkshire Terrier, Dhasmine Karban Goldieland, Majitel: David Karban, Chovatel: Zuzana Mrózová



KATEGORIE PET

 

101. LEJDY, fena, Majitel Zuzana Outratová
 

102. MIA, fena, Majitel: Alena Říhová

103. AJA, fena, Majitel: Alena Říhová

 

104. ČIKINKA, fena, Majitel Kateřina Filipi

Vyhlášení vítěze PET-1, PET-2, PET-3


Ukončení výstavy

 

 

Kontakt

Colorful Yorkshire Terrier Club, z.s.
Londonská 297
378 07 Rapšach
Česká Republika
+420 724770929 CYTClub@gmail.com